Preskočiť na obsah
BOXED SK
Otvoriť menu

Obchod

BOXED SK s.r.o.

Nešpecializovaný veľkoobchod

Sídlo
Považská Bystrica
Od roku
2007
IČO
36 799 050

BOXED SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Milochov 84, 017 06 Považská Bystrica
Na trhu od
30. júna 2007
IČO
36 799 050
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.90)
Nešpecializovaný veľkoobchod

Firma v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte BOXED SK

BOXED SK, s.r.o. sídli na adrese Milochov 84, 017 06 Považská Bystrica. Zapísaná je od 30. júna 2007 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nešpecializovaný veľkoobchod“ (46.90). Predmet činnosti tvorí 12 položiek, napríklad maloobchod, veľkoobchod a zásielkový predaj.

Základné údaje

Obchodné meno
BOXED SK, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 799 050
DIČ
2022412865
Dátum vzniku
30. júna 2007
Sídlo
Milochov 84, 017 06 Považská Bystrica
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 17988/R
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 46.90)
Nešpecializovaný veľkoobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 2. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa BOXED SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

  • Zásielkový predaj

  • Poradenská činnosť v oblasti elektroniky a výpočtovej techniky

  • Spracovanie údajov prostredníctvom výpočtovej techniky

  • Poskytovanie softvéru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Zásielkový predaj
  • Poradenská činnosť v oblasti elektroniky a výpočtovej techniky
  • Spracovanie údajov prostredníctvom výpočtovej techniky
  • Poskytovanie softvéru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
  • Poradenstvo v oblasti hardvéru a softvéru
  • Tvorba a prevádzkovanie internetových stránok
  • Systémová údržba softvéru, správa počítačových sietí
  • Reklamné činnosti (propagácia, inzercia, reklama)
  • Sprostredkovanie obchodu
  • Montáž, údržba a rekonštrukcia elektrických zariadení

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli BOXED SK, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Milochov 84, 017 06 Považská Bystrica.

Čím sa BOXED SK, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nešpecializovaný veľkoobchod“ (46.90). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; zásielkový predaj; poradenská činnosť v oblasti elektroniky a výpočtovej techniky.

Aké je IČO – BOXED SK, s.r.o.?

IČO je 36 799 050, DIČ 2022412865.

Kedy vznikla BOXED SK, s.r.o.?

Vznik: 30. júna 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Milochov 84 017 06 Považská Bystrica

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre BOXED SK, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese boxed-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.